KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188044
nr 1418 8044
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Fruset". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 55x53 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:58:50
100 kr
150 kr